7 порад, як зробити ваш SMM успішнішим

1. Хоча б інколи відмовляйтесь від фотосесій. Ідеальні фото – це, звичайно, непогано. Але люди люблять живий контент. Ламайте стереотипи, відходьте від стандартних зображень. Знімайте на смартфон, дозволяйте собі постити не досконалі, але правдиві зображення.

2. Менше рерайтів! Не кажучи вже про прямі “запозичення” чужих текстів. Замість переказів когось, діліться власними думками. Описуйте свій досвід, свої відкриття і помилки. Ваша аудиторія це оцінить!

3. Стежте за новинами і намагайтеся першими ділитися ними з іншими. При цьому не просто публікуйте інформацію, а пропонуйте своїй аудиторії обговорювати новину, висловлювати своє ставлення. Ініціюйте живе спілкування!

4. Не гальмуйте своє просування, намагаючись досягти досконалості. В першу чергу поставте “на потік” трафік: пишіть регулярно, живо, цікаво. Зробіть так, аби вас бачили і читали – і вже тоді переходьте до “відточення” своїх текстів і графіки… Хоча, насправді, це й не потрібно – в соцмережах цінять не досконалість, а швидкість і щирість.

5. Діліться контентом своїх підписників – наприклад, в сторіс. Пишайтеся ними, демонструйте. Закликайте їх надсилати вам свої креативи. Ваша аудиторія – це те, що характеризує вас найкраще.

6. Позбавтеся ілюзії про можливість безкоштовного просування. Без інвестицій, хоча б мінімальних, ви не отримаєте швидких результатів у потрібному вам обсязі та будете безнадійно відставати від інших.

7. Не зникайте! Навіть якщо дуже хочеться, ви втомилися або у вашій ніші “не сезон”. Алгоритми соцмереж сьогодні працюють так, що варто вам зникнути – і про вас одразу забудуть. Втім, це притаманно не лише соцмережам… Тому дотримуйтеся правила регулярності. Втомилися? Напишіть про це! Немає ідей? Шукайте! Зовсім знесилилися? Делегуйте SMM комусь ще! Втома пройде, а ваша аудиторія залишиться з вами.