Компанія Google об’єднала під одним ім’ям свої тревел-проекти: додаток Google Trips, сервіс пошуку квитків і готелів та рекомендації для мандрівників. Тепер вся інформація – на порталі «Подорожі»

Маршрути зібрані по локаціях і таргетуються індивідуально. Наприклад, українським користувачам показують плани подорожей в Дніпро, Одесу, Львів та інші міста. При кліку на певне місце, Google показує інформаційну добірку про місто, список визначних місць, рекомендовані маршрути, а також вартість готелів і завантаженість локації.

Крім того, є секція з контентом від користувачів: туди потрапляють найпопулярніші відео про подорожі у вибране місто. Наостанок – інші рекомендації. Наприклад, сервіс добирає кілька міст для тривалої подорожі (скажімо, «Київ, Львів та Одеса – 7 днів»). У вкладці збоку можна вибрати квитки на літак і забронювати готель.

Вибравши подорож через сайт, можна стежити за прогресом в мобільному додатку Google Trips. Також в Google обіцяють незабаром інтегрувати нові функції і в Google Maps.

Anna Tulintseva Google, Новини