Social Media Day вперше в 2010 році проголосив популярний вебсайт Mashable, і це свято підхопили багато професіоналів і любителів соціальних мереж, які все більше проникають в наші життя і охоплюють все планету.

Сьогодні вже мало хто згадає про таких піонерів соціальних медіа, як Myspace. Зате практично всі знають, що таке Twitter, Facebook і Instagram. Не підходять ці платформи? Є ще Vine, Snapchat, LinkedIn, TikTok, нарешті, блогінг. Навіть бізнес в наші дні усвідомлює важливість соціальних медіа і комунікації з партнерами і клієнтами, яку вони забезпечують.

Соцмережі перетворилися на помітну складову нашої культури. Для багатьох це спосіб підтримувати зв’язок з друзями, навіть якщо ті знаходяться на іншій стороні земної кулі.

Вони також грають величезну роль в подіях, що відбуваються на планеті. Наприклад, Twitter використовувався для організації протестів і сповіщення про новини в ході Арабської весни. Facebook зіграв значну роль під час української Революції гідності. А Instagram – відмінний канал для того, щоб стежити за життям улюблених знаменитостей, які показують в нім навіть що їдять на сніданок.

Треба відмітити, що для більшості людей соцмережі – це можливість показувати себе з кращого боку, представляти підписчикам кращу версію себе. Ми охоче постимо в них фото з відпочинку і свят, але ніяк не рутину. Це може створювати дещо викривлену реальність – але це факт.

То як же ж святкувати День соцмереж? Відповідь очевидна – активністю в соцмережах! Зробіть пост. Використайте хештег #socialmediaday. Привітайте друзів. Ви напевно будете не самотні на цьому святі!

SMM Stars Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Новини