Хештеги

Все, що ви хотіли знати про хештеги

Що робити з цими загадковими словами з решіткою на початку? Чи справді вони працюють? Звідки їх брати? Скільки їх має бути? Хештеги дійсно допомагають поліпшити видимість ваших повідомлень і збільшити кількість шейров. Але можуть і занапастити всі ваші зусилля, якщо перестаратися. Відповіді на найпоширеніші питання та поради з використання хештегів — далі.

Де знайти потрібний хештег?

Для цього існує низка сервісів. Наприклад, найпопулярніші хештеги для Твіттера варто шукати на сервісах WhatTheTrend і Twitonomy.com. На сайті Ritetag.com можна знайти теги за ключовими словами, а Hashtagify.me шукає хештеги і видає топові. Головне не намагатися вигадувати чудернацькі слова, “щоб було”. Використовуйте ті хештеги, за якими шукають і зможуть вас знайти.

Яка кількість хeштегів є оптимальною?

У Twitter 1-2 хештеги на пост збільшують залучення для вашого контенту в середньому на 21%. А от коли ви використовуєте 3 і більше, цей показник зменшується в середньому до 17%.

В Instagram фото з десятками хештегів, можливо, і збере чималу кількість лайків. Проте, виглядатиме швидше як спам. Довіра до такого контенту повільно, але вірно знижуватиметься.

Хештеги в Pinterest взагалі не обов’язкові, оскільки там є ключові слова. Але якщо ви раптом вирішили їх використати, краще менше, ніж більше. Зауважте, якщо ви переборщите з хештегами, система понизить цінність вашого піна.

Згідно з дослідженням SproutSocial, хештеги в YouTube більше вживають в коментарях, ніж назві. Якщо ви хочете категоризувати свій публікації, треба вказати ключові слова, які ґрунтуються на вашому контенті.

Правила хештег-этикету

  • Зважайте на специфіку соцмережі. У Інстаграмі вони радше “описують” картинку, а в Твіттері відносяться до теми спілкування.
  • Запускаєте масову акцію? Хештеги можуть допомогти в просуванні. Але хештег для такої мети має бути один!
  • Будьте лаконічними і прагніть, щоб вас запам’ятали. Чим довший хештег, тим менше вірогідності, що він відкладеться в чиїйсь пам’яті та кого зможуть написати без помилок.
  • Кожне слово у хештегу пишіть з великої букви. Так його легше буде прочитати. Просто порівняйте: #коливипишитевсісловаразом і #КолиВиРозділяєтеСлова.
  • Не спамте❗️ Нікому не сподобається бачити популярні хештеги поза контекстом, прив’язаними до посту тільки тому, що вони популярні. Можливо, деякий час вони працюватимуть. Але згодом такий метод приведе до зворотного ефекту.

Tagged with: