В одній з найпопулярніших і найпродуктивніших соцмереж сучасності Instagram останнім часом з’явилося декілька важливих доповнень чи нововведень. Звичайно, все ці зміни націлені на те, щоб допомогти онлайн-маркетологам і бізнесменам отримати від використання даної платформи максимум користі, а також на захист звичайних користувачів від спаму. Переконайтеся, що не пропустили нічого важливого і користуєтеся всіма перевагами оновленого Інстаграма!

1. Можливість робити пости в Instagram без використання додатка

Instagram ввів нову функцію, яка дозволяє користувачам завантажувати фотографії через мобільний браузер. В першу чергу це нововведення було зроблено для телефонів, на яких неможливо встановити додаток. Але вигоду від цієї функції можуть отримати всі. З її допомогою можете публікувати фотографії зі свого робочого столу через Google Chrome з поліпшенням якості.

2. Боротьба зі спамом і грубощами в коментарях

Instagram ввів декілька нових інструментів для захисту користувачів від спаму та грубощів.

Зокрема, спеціальний фільтр, який блокує агресивні коментарі до постів і трансляцій. Спам-фільтр здатний навчатися і вже зараз бореться зі спамом на кількох мовах.

3. Додавання посилань в Stories

Instagram ввів можливість додавати посилання до ваших Історій. Це дозволяє рекламувати щось нове або розміщувати особливі пропозиції, додатково приваблюючи відвідувачів.

4. Повторне відтворення трансляцій

Instagram тепер дозволяє ділитися своїми трансляціями в Історіях впродовж 24 годин. Таким чином, підписники більше не пропустять ваш найцікавіший контент.

5. Управління екаунтом Instagram з вікна повідомлень Facebook

З додаванням цієї функції Facebook тісніше зв’язує обидві платформи. Тепер можна управляти коментарями в Instagram, а також повідомленнями в Facebook і FacebookMessenger безпосередньо з вікна вхідних повідомлень.

Щоб скористатися усіма перевагами такої інтеграції, в оновленому меню Facebook необхідно підключити бізнес-профіль Instagram до сторінки Facebook, і відкрити вікно вхідних повідомлень.

6. Декілька зображень і відео в одному пості

З цим нововведенням з’явилася можливість додавати до 10 фотографій або відео в один пост. При цьому для кожного фото можна вибирати різні фільтри, але підпис до поста може бути тільки один.

7. Реклама для залучення лідів в Instagram

Ця функція не лише допомагає рекламі виділятися серед інших, але і дозволяє показувати важливу інформацію для збільшення конверсії.

8. Реклама в Історіях Instagram

Реклама в Історіях – це прекрасний спосіб продемонструвати свій бізнес підписникам з кращого боку. Можна створити історію з товаром і додати до неї посилання на придбання прямо з екрану Instagram.

SMM Stars Instagram, Новини