Facebook додав планування постів в Instagram

СММники можуть радіти: нарешти з’вилася офіційна можливість планувати пости не лише на платформі самого Facebook, а і в Instagram – за допомоги власного інструменту соцмережі Creator Studio.

Відкладений постінг в Instagram давно був головним болем інтернет-маркетологів. Робити його можна було за допомогою сторонніх додатків, але, через обмеження інстаграмівського API, всі це способи були далекими від досконалості.

Тепер, у власному додатку Facebook Creator Studio планувати пости можна простіше і зрозуміліше. Як і у випадку з запланованими постами в самому Фейсбуці, Instagram-публікації можна заздалегідь перевірити і побачити, як саме вони виглядатимуть після публікації.

Наразі ця функція доступна не всім, але поступово розгортається по всьому світові. Для того, щоб нею скористатися, ваш бізнес-екаунт в Інстаграмі має бути зв’язаний з Creator Studio.

Далі все просто: в меню виберіть у верхньому лівому кутку “Створити пост” (Create Post), потім де ви хочете його розмістити – в стрічці новин або в IGTVStories планування поки не працює), додайте фото або відео, підписи, емодзі, геолокацію, хештеги тощо. Тепер лишилося тільки обрати дату і час публікації – і готово!

Декілька важливих моментів: в Creator Studio можна завантажувати відразу декілька фотографій і заплановані пости можна редагувати – що досі було неможливо в додатках сторонніх розробників.

Нововведенню вже радіють багато Інстаграм-бізнесменів. Як щодо вас?