ТОП-10 Telegram-ботів, які спрощують роботу з Instagram

Instagram і Telegram – найгарячіші соціальні інструменти 2019 року. А чи знаєте ви, що Telegram-боти можуть значно полегшити вашу роботу в Інстаграмі? Вони здатні допомогти з обробкою фото та підведенням результатів розіграшів, перетворити голосову промову в письмовий текст і отримати татистику. При цьому представлені у даній підбірці боти не потребують введення логіну та паролю від вашого Instagram. Користуйтеся на здоров’я!

@voicybot

Перетворює голос у текст. Корисний, якщо ви хочете накидати текст, в той час як ви займаєтеся іншими справами. Спершу відправте боту команду /language і оберіть потрібну мову – серед яких є й українська. Запишіть голосове повідомлення, намагаючись говорити гучно, чітко і зрозуміло. Після цього бот надішле вас розшифровку.

@wmarkbot

Додає до вашого фото водяний знак або текст. Бот корисний, якщо ви хочете захистити авторські права – конкуренти не «позичатимуть» ваші брендовані зображення. Щоб скористатися, надішліть боту png або jpeg-файл з водяним знаком, визначте прозорість і розташування на картинці. Потім відправте саме зображення, на яке хочете нанести знак. Отримайте готовий варіант.

@instasavegrambot

Дозволяє зберігати фото, відео та описи з екаунтів Instagram. Щоб отримати фото і описи зі сторінки, відправте боту нікнейм екаунту у вигляді @nick. Для отримання останніх 5 постів профіля, треба ввести нікнейм у вигляді –nick. А для отримання опису фото (відео) посту, просто вставте посилання на нього.

@bebot

Обробляє фото безпосередньо в Telegram: дозволяє обрізати фото, коригувати освітлення та контрастність, додавати ефекти і створювати gif-анімації. Для того, щоб скористатися, необхідно підписатися на Telegram-канал розробників.

@fixmebot

Виправляє граматичні помилки в англомовних текстах. Просто відправте боту текст, натисніть на Correct mistakes і отримайте виправлений варіант, в якому можна побачити виправлені слова.

@getlikersbot

Визначає переможців конкурсів, які проводяться за лайками. Відправте боту посилання на пост конкурсу в Instagram і за кілька хвилин отримайте список лайків з цього посту. Далі обирайте переможця власноруч або за допомоги генератора випадкових чисел.

@getcombo

Робить приблизно теж саме, але допомагає вибрати переможців за коментарями.

@soberubot

Збирає дані про підписників Instagram-екаунту. Відправте боту посилання на екаунт, і отримайте підбірку логінів чи ID. Можна вивантажити інформацію по всіх фоловерів або лише активних – тих, хто лайкали останні 10 постів. Отриману інформацію можна використовувати, щоб показувати свою рекламу підписникам конкурентів.

@HashtagsGeneratorBot

Генерує хештеги англійською мовою, не більше 10 за раз. За словами розробників, бот відбирає найпопулярніші тематичні хештеги. Щоб отримати підбірку, відправте команду /gen і потрібне слово англійською.

@text4instabot

Робить правильні абзаци для Instagram. Більшість користувачів Instagram розбивають тест на абзаци за допомоги крапок або смайлів. Але цей бот спростовує роботу. Відправте йому текст і отримайте готовий форматований варіант для публікації. Бот також вміє підкреслювати і закреслювати слова.