Про нас

26.11.2018

SMM Stars — це команда зі спеціалістів, закоханих в свою справу. До SMM ми займалися різними справами: журналістикою, перекладами, продажами, менеджментом тощо. Наш вік — від 21 до 45 років. Наш досвід саме в соцмережах — в декого з 2011 року.

Ми вже запустили більше 100 успішних проектів в соцмережах. Лише в одному Facebook аудиторія наших сторінок — більше 1 млн підписчиків.

Ми беремося лише за ті проекти, в яких можемо показати гарні результати. Ні, ми не універсали. Якщо ми не розуміємося на вашій тематиці та аудиторії, можливо, ми порадимо вам когось іншого. Але якщо ми стаємо до справи, ви будете задоволені.

Як ми працюємо?

  • По-перше, з’ясовуємо ваші потреби. Для чого спершу просимо заповнити невеликий бріф, а потім ставимо ще багато запитань.
  • По-друге, пропонуємо вам стратегію просування.
  • По-третє, коли ви її приймаєте, робимо попередню комерційну пропозицію (від якої ви не зможете відмовитися).
  • По-четверте, підписуємо договір з оговореними обсягами робіт і KPI.
  • Далі розробляємо і узгоджуємо з вами контент- і медійний план на найближчий період.
  • Після створюємо під ваш проект окрему команду і починаємо робити все, що потрібно для отримання обговорених результатів.
  • Нарешті, регулярно звітуємо і взагалі спілкуємося.

А головне — робимо вас щасливими.

Важливо

SMM — це не “чарівна таблетка”. Це тривалий процес побудування стосунків з вашою аудиторією. Це не лише — і не стільки — продажі. Це ще й PR, і комунікація. Тут не буде швидких результатів. Ми радимо розраховувати плани в соцмережах принаймні на півроку. За такий строк реально зібрати свою аудиторію, познайомитися з нею, закохати її в свій продукт. І лише тоді розраховувати на взаємність (запити, продажі тощо).

Ми знаємо, як побудувати гарні стосунки між вами та вашими клієнтами в соцмережах, і як згодом перетворити їх з ваших підписників на покупців. Звертайтеся!