Ціни

20.08.2017

SMM

Ми не пропонуємо готових рішень, “пакетів” тощо. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта: залежно від ваших потреб обираємо соцмережі, в яких вам варто просуватися, види та обсяг контенту, розробляємо стратегію SMM і рекламні кампанії. Тільки після загального визначення того, що потрібно саме вам, ми запропонуємо вам варіанти бюджету, який дозволить вам ефективно просуватися в соцмережах — мінімальний, оптимальний, максимальний з поясненням, якій результати принесуть вам ваші інвестиції. Мінімальний бюджет просування в соцмережах складає 10 тис. грн. на місяць.

Всі наші розцінки зрозумілі та прозорі. Ви чітко розумітимете, за що платите, і які результати маєте отримати.

Реклама в соцмережах

Ведете свої соцмережі власними силами, але вам потрібне грамотне налаштування реклами? Вартість цієї послуги стартує з $100 на місяць і залежить від обсягів налаштування рекламних кампаній, які вам потрібні.

Контент

Ми надаємо перевагу комплексному підходу та постійній співпраці на умовах, які визначаємо індивідуально для кожного клієнта. Для того, щоб запропонувати вам найкращий варіант того, що ми можемо для вас зробити, ми проводимо контент-аудіт, аналізуємо діяльність ваших конкурентів, вивчаємо вашу аудиторію. І лише після цього робимо пропозицію щодо того, як робота з контентом може допомогти вашому бізнесу.

Місяць обслуговування, яке включає в себе написання і публікацію статей на вашому сайті, може коштувати вам від 5000 грн. Створення фото/відео контенту прораховується окремо для кожного окремого випадку.

Навчання та консультування

Якщо ви надаєте перевагу створенню контенту і веденню сторінок в соцмережах власними силами, ми можемо допомогти вашій команді стати ефективнішою. У нас є успішний досвід навчання та дистанційної координації SMM. Якщо у вас є людські ресурси для того, щоб самім вести активності в соцмережах, але ви не знаєте, з чого розпочати, куди рухатися — це саме те, що вам потрібно.

Вартість навчання залежить від рівня, на якому перебуваєте ви чи ваша команда: новачків доводиться вчити довше, просунутих користувачів соцмереж — менше. Година навчання — індивідуального чи командного у вас в офісі — коштує $100. В вартість включено місяць подальшої дистанційної підтримки. ВАЖЛИВО! Ми навчаємо тільки конкретиці — практичним навичкам і знанням, які потрібні саме вашому бізнесу, і які одразу почнуть приносити вам користь.

Щомісячна підписка “Питання-відповідь”

Ми лише тестуємо цю послугу! Ви самостійно займаєтеся SMM/контентом, але у вас регулярно з’являються якісь дрібні питання, і ви марнуєте час, шукаючи відповіді в інтернеті? Не марнуйте — поставте питання нам і отримайте відповідь миттєво чи дуже швидко! Лише за 500 грн. на місяць ви маєте можливість ставити по одному питанню протягом 30 днів. Спробуйте, вам сподобається!

Зв’яжіться з нами вже зараз, щоб дізнатися більше!